Krem odżywczy do ciała Seboradin Bebe 200 ml

18,99 zł
Brutto

Krem odżywczy do ciała Seboradin Bebe 200 ml

Ilość

WSKAZANIA:

Produkt przeznaczony dla dzieci oraz osób o wrażliwej, suchej i atopowej skórze. Kosmetyk stanowi odpowiednią pielęgnację skóry również w przypadku problemów dermatologicznych. Może być stosowany już od pierwszych dni życia.

DZIAŁANIE I EFEKT:

Seboradin BEBE odżywczy krem do ciała zawiera w składzie drogocenne składniki takie jak masło shea, olej z pestek moreli oraz glicerynę. Pielęgnuje delikatną skórę całego ciała, działając jednocześnie kojąco, łagodząco oraz zmiękczająco. Specjalnie skomponowana formuła natłuszcza oraz długotrwale nawilża. Krem zapobiega przesuszeniu skóry, zmniejsza jej podatność na podrażnienia oraz łuszczenie się. Produkt zabezpiecza przed nadmierną utratą wody własnej z warstwy rogowej naskórka zmniejszając tym samym wartość TEWL, dzięki czemu działa ochronnie na skórę.*

*skuteczność potwierdzona w badaniach aparaturowych in vivo, w niezależnym specjalistycznym laboratorium badawczym.

Seboradin BEBE odżywczy krem do ciała może być stosowany przez dzieci od pierwszych dni życia. Nie zawiera kompozycji zapachowych. Delikatny zapach migdałowy wynika z obecności oleju z pestek moreli.

Produkt przebadany dermatologicznie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść na oczyszczoną skórę ciała, delikatnie wsmarować. Pozostawić do wchłonięcia. Zaleca się stosowanie po kąpieli z produktem Seboradin BEBE emulsja do mycia bądź Seboradin BEBE szampon i żel do mycia 2w1.

Pojemność: 200 ml

10 Przedmioty